spacer.png, 0 kB
Welkom op de site van onze Kick en thai boxing club Kicking Time

Op deze site vind je informatie over onze club en haar leden.
Neem gerust een kijkje, Heb je vragen,  aarzel dan niet om onze trainer-voorzitter (Guido Jacob) te contacteren!

Korte geschiedenis:

Onze club werd opgericht op 27 oktober 2000 door Guido Jacob.

In die periode trainde de club in een zaal van een nabijgelegen sauna. Door de alsmaar groeiende belangstelling werd de zaal al snel te klein en keek Guido Jacob uit naar een nieuwe locatie. Deze vond hij in juni 2002 in de gemeentelijke sporthal van Sint-Amands.

Omdat er steeds meer aan wedstrijden werd deelgenomen, ontstond de nood om een boksring te installeren in de zaal. Voorzitter en hoofdtrainer Guido Jacob bewoog dan ook hemel en aarde (ttz. het gemeentebestuur en de vloer van de sporthal) om zijn doel te bereiken. In de zomer van 2003 werd de ring ingehuldigd.

 
spacer.png, 0 kB
 
Laatste Nieuws
 
spacer.png, 0 kB
 
download joomla modules download joomla modules